Naprawa i Serwis Notebooków Bielsko Biała

Jeśli Twój laptop przestał działać, nie panikuj. W około 90% przypadków bardziej opłaca się go naprawić niż wymienić na nowy. Zadzwoń do nas i uzyskaj fachową ocenę kosztów naprawy lub przywieź do nas komputer. Naprawiamy laptopy wszystkich wiodących producentów na rynku.
Tylko w Zaltronik otrzymasz ją na poczekaniu
Telefoniczny system zgłoszeń przez Serwisanta online
Profesjonalna obsługa klienta

Do każdej naprawy otrzymasz swój indywidualny numer zgłoszenia (RMA). Protokół przyjęcia sprzętu otrzymasz na adres email w formacie pdf bez zbędnych papierków wraz z klauzulą zachowania poufności danych. W dobie smartfonów i technologicznych gadżetów wierzymy, że jest to dla wielu naszych najlepszych klientów najwygodniejsze rozwiązanie.

Bezpłatna diagnostyka w przypadku naprawy u nas w serwisie. Cena rynkowa samej diagnostyki to 300zł. Napraw komputer u nas w firmie i korzystaj z niej GRATIS. Z reguły czas naprawy komputera z diagnostyka to 2 – 3 dni.
Wymiana podzespołów PC

Wymieniamy wszystkie elementy komputera klasy PC, mamy też sporo zastępczych części dzięki czemu czas naprawy jesteśmy w stanie skrócić do minimum. Wszystkie części zamawiamy kurierem.
Konserwacje układów chłodzenia

Czyszczenie układów chłodzenia, wymiana termopasty, konserwacja całej obudowy, wentylatorów, zasilacza. Termin realizacji już od 1 dnia roboczego.
Diagnostyka komputera PC

Wstępna diagnostyka i wycena naprawy już na miejscu. Możliwość dokupienia usługi priorytetowej. Wówczas taka naprawa realizowana jest od ręki.

GODZINY OTWARCIA

Otwarte poniedziałek – niedziela od 8.00 – 21.00

Sobota – niedziela otwarte od g. 10.00 – 21.00